• Odprto: Pon-pet 7:00-19:00 Sob: 7:30-16:00
  • Pokličite nas : 01 705 12 53

Vizitka

Vizitka

Vizitka

Osnovni podatki


AVTO MINJON d.o.o.

Partizanska cesta 24
1381 Rakek,Slovenija

ID za DDV: SI79327354
Matična številka: 5786401
Reg.št.vl.: 1/23159/00

Transakcijski račun:
NLB(IBAN): SI56 0202 6003 5319 792
BIC(SWIFT-CODE): LJBASI2X

Banka Koper(IBAN): SI56 1010 0005 0182 654
BIC(SWIFT-CODE): BAKOSI2X

SKB(IBAN): SI56 0311 5100 0331 362
BIC(SWIFT-CODE): SKBASI2X

Direktor
Franci Benčan
franci.bencan@minjon.si
Tel: +386 (0)1 7051-745

 

Komerciala

Pakirni material:

Janja Urbas (odsotna)
janja.levar@minjon.si
Tel.: +386(0)1/7094- 665
GSM:+386(0)31/679-627

 

Darinka Lavtar (gorenjska)
darinka.lavtar@minjon.si
GSM: +386(0)31/736-697

 

Nina Debevec (trgovine)
nina.debevec@minjon.si
GSM: +386(0)31/660-207

Avto trgovina:

avto@minjon.si
Tel.: +386(0)1/7051-253
Tel.2: +386(0)1/7052-590
Tel.3: +386(0)31/679-662
GSM: +386(0)31/679-623

Tehnična trgovina:

tehnika@minjon.si
Tel.: +386(0)1/7052-591
Tel.2: +386(0)1/8938-892
Tel.3: +386(0)5/1635-005
GSM: +386(0)31/679-646

Tovorni program:

Dejan Urbas
dejan.urbas@minjon.si
Tel.: +386(0)1/7052-652
Fax.: +386(0)1/7052-680

Spletna trgovina:

Mitja Rajčević
mitja.rajcevic@minjon.si
Tel.: +386(0)1/7094-655

Računovodstvo

Anita Logar
anita.logar@minjon.si
Tel.: +386(0)1/7051-745

 

Petra Kovačič
petra.kovacic@minjon.si
Tel.: +386(0)1/7051-745

Servis:

servis@minjon.si
Tel.: +386(0)4/1322-464

Skladišče:

skladisce@minjon.si
Tel.: +386(0)3/1771-307

 

VAŠ PARTNER PRI USPEHU

Ponujamo najboljše rešitve
Za razvoj vašega podjetja

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Privacy Settings saved!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, lahko v vašem brskalniku shrani ali pridobi informacije, večinoma v obliki piškotkov. Tu nadzirajte svoje osebne piškotke.


  • wordpress_gdpr_cookies_declined
  • wordpress_gdpr_cookies_allowed
  • PHPSESSID

Zavrni vse storitve
Sprejmi vse storitve